Dlaczego warto się przyłączyć?

Doświadcz korzyści płynących ze stosowania programu utraty wagi opracowanego specjalnie dla Ciebie.

Wskazówki i wsparcie dostępne 24 godziny na dobę

Zarejestruj się online, wykorzystując w tym celu osobisty kod bodykey™, który możesz znaleźć w pudełku z Testem genetycznym stanowiącym część Pakietu startowego bodykey. Pozwoli Ci to uzyskać pełen dostęp do Platformy bodykey, poprzez którą otrzymasz wsparcie ze strony naszych ekspertów ds. żywienia i treningu. Na platformie znajdziesz również szeroki wybór interaktywnych narzędzi służących do kontrolowania postępów w trakcie Twojej podróży do optymalnej wagi. Wszystkie szczegóły Twojego osobistego Planu diety i treningu zostaną wyświetlone na Twojej stronie głównej i podlegać będą regularnej aktualizacji, co wzmocni Twoją motywację i umożliwi sprawdzanie postępów w procesie utraty wagi i poprawy kondycji.

przed
02.10.13
po
08.01.14

Jarosław Maksymowicz

Udało mu się schudnąć 8,6 kg w 3 miesiące.

Dzień dobry! Chciałbym się podzielić swoimi refleksjami i odczuciami dotyczącymi programu bodykey by NUTRILITE™. Przez całe swoje dorosłe życie miałem problem z nadwagą. Próbowałem z nią walczyć, ale pojawiało się zniechęcenie i wtedy nic z moim problemem nie robiłem. Waga spadała, gdy dbałem o aktywność ruchową (bieganie, gimnastyka). Natychmiast przybierałem na wadze, gdy tylko pozwoliłem sobie na brak aktywności ruchowej, późne kolacje, czy wypicie czasami piwa wieczorem. Kiedy usłyszałem, że pojawiła się możliwość zrobienia sobie testu DNA od razu chciałem z niej skorzystać. Dzięki testowi DNA dowiedziałem się, jak mój organizm reaguje na niektóre rodzaje pożywienia, które jem od wielu lat oraz jaka intensywność ćwiczeń jest dla mnie najbardziej odpowiednia i przyniesie najlepsze rezultaty w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Mam do dyspozycji (24 godz. na dobę) osobistą platformę, dzięki której posiadam ustalony jadłospis na każdy dzień i zestaw ćwiczeń, które powinienem wykonywać. Jest to dla mnie bardzo pomocne narzędzie w procesie odchudzania. Mam tzw. gotowce - co jeść i jak przyrządzić jedzenie. Są to potrawy dostosowane do mojego gust i naprawdę smaczne. Nie trzeba się głodzić, tylko wiedzieć, co jeść. Oczywiście trzeba przynajmniej starać się być konsekwentnym w swoich działaniach. Jak wiadomo jest to bardzo ważne we wszystkich działaniach - nie tylko w odchudzaniu. Przede wszystkim trzeba ustalić swój cel i konsekwentnie do niego dążyć. Dzięki programowi bodykey możesz wszystko! Naprawdę polecam! Jest łatwy w obsłudze i pozwala dużo schudnąć. Schudłem 8,6 kg, co nie było łatwe przy moim bardzo nieregularnym stylu życia (bardzo dużo podróżuję). Ale to jeszcze nie koniec. Proces cały czas trwa. Moim celem jest schudnąć jeszcze kilka kilogramów. Wiadomo, że gdy ważysz mniej to bardzo poprawia się nastrój i zdrowie. Polecam program bodykey by NUTRILITE, bo naprawdę działa!!!

Czytaj więcej

Informacje i narzędzia

Po rejestracji na platformie uzyskasz również dostęp do innych praktycznych narzędzi i informacji, np. do porad związanych ze spożywaniem posiłków poza domem, wirtualnego narzędzia do planowania posiłków, tysięcy przepisów, które możesz włączyć do swojego planu diety oraz do strony z produktami, na której będziesz mógł składać zamówienia za pomocą koszyka Amway Online. Będziesz mógł również czytać magazyn bodykey by NUTRILITE™, w którym publikowane będą artykuły, które poszerzą Twoją wiedzę i zainspirują Cię do działania.

Program ćwiczeń bodykey by NUTRILITE

Ćwiczenia fizyczne stanowią niezbędną część Twojej drogi do utraty wagi. Program bodykey zapewnia indywidualny plan treningu dopasowany do Twoich konkretnych potrzeb, kondycji, upodobań i właściwych tylko dla Ciebie predyspozycji genetycznych. Program bodykey pozwala śledzić Twoje postępy, przypominając Ci, kiedy powinieneś bardziej się angażować i nagradzając Cię jednocześnie za włożony wysiłek. Program oferuje również pomocne filmy instruktażowe pokazujące ćwiczenia fizyczne, które prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów fitness. Filmy te to interaktywne narzędzie, które do Twojego planu treningu wprowadza element zabawy i wzmacnia Twoją motywację.